Sanal Ofis Kiralama Yüksek Maliyet Getirir mi?

Sanal Ofis Kiralama Yüksek Maliyet Getirir mi?

Yanlış tanınan ifadelerden bir tanesi, sanal ofis kiralama yüksek maliyet getirir mi? Olarak gündeme gelmektedir. Bazı gerçek kişilikler ya da tüzel kişilikler doğrulusunda, sahip olunan işletme sahipleri ya da yeni işletme kuracak kişiler doğrulusunda, sanal ofis hizmetinin yüksek maliyetler ile kullanıcıların karşısına çıkarıldığını ifade ettiği ya da düşündüğü görülebilmektedir.

Bu hususta kaygı duyulacak bir hal yoktur. Sizlere kolay bir numune verebiliriz. Kurduğunuz ofisinizin, işletmenizin ya da kurmayı düşündüğümüz işletmenizin yalnızca 1 adet faturası karşılığında, numune olarak 1 adet elektrik, telefon ya da su ya da doğalgaz faturası karşılığında ücret ödemek amacıyla dahi ofis kiralama hizmetini gerçekleştirmeniz olası olabilir.

Çok çok düşük miktarlarda sanal ofis Ankara şeklinde kira hizmetini gerçekleştireceksiniz ve resmi kurumlara karşı olan meşru sorumluluklarınızı, olması lüzumtiği gibi yerine getirdiğinizi göreceksiniz.

Sanal Ofis Kiralayınca Hangi Hizmetleri Alacağım?

Peki karar vermeniz ile beraber, sanal ofis kiralama hizmeti konusu ile alakalı ismim atmayı düşünüyorsunuz, bu tür bir işleme giriştiğiniz de, sanal ofis kiralayınca hangi hizmetleri alacağım? Öncelikli olarak şunu belirtelim. Ticaret olaylarına karşı, ticari bakanlığa karşı, mali kurumlara karşı, vergi dairelerine karşı meşru olarak gösterebileceğiniz bir tebligat adresinin, resmi bir adresin sahibi olacaksınız.

Bu adres her türlü devlet kurumu ile yazışmalarda, bilgilerde, tebligatlarda tüketilir vaziyette bulunacaktır. Bu adresi ortamında sizlere şirket doğrulusunda tahsis edilecek bir personel bulunacaktır. Şirketinizin etkileşim seçenekleri, sıhhatli bir şekilde yürütülecektir.

Her türlü yazışmalar, telefon irtibatları, faks ile etkileşim seçenekleri görevlendirilmiş personel doğrulusunda hemen alınacak, değerlendirilecek, tarafınıza bilgi verilecektir. Gerek duyulması halinde, sizin talimatınıza istinaden, tekrar bu personel doğrulusunda işletme balığı altında alakalı kurum, kuruluşlara, özel sektöre ya da kamu kurumlarına lüzumen yanıt içerikli yazılar gönderilecektir.

Sanal Ofis Kiralamada Ekstra Masraflar Var mı?

Karar verdiniz, sanal ofis Ankara şeklinde kiralama hizmetini gerçekleştirdiniz ya da sağlamayı ciddi anlamda düşünüyorsunuz. Böyle bir halde sanal ofis kiralamada ekstra masraflar var mı? Yukarıda sizlere belirtilmiştir. Bir tebligat adresi, sanal olarak oluşturulmuş bir ofis, bir personel, sabit bir telefon ve lüzumsinim duyuluyor ise faks gibi bir aygıt sahibi olacaksınız. İşlemleriniz, ofis ofis işlemleriniz, bu adresi üzerinden personel ile beraber yürütülecektir.

Sizin mobilya donanımı, elektronik eşya ya da personel maaşı ya da personel sigorta primi gibi bir ödeme yapmanıza, ekstra bir masraf ile karşılaşmanıza lüzum bulunmamaktadır. Siz yalnızca şirket ile yaptığınız ya da gerçekleştireceğiniz uyuşma çerçevesinde, sabit parayı ödeyeceksiniz. Bunun dışında rastgele bir para ödemenize lüzum bulunmayacaktır.

Sadece ve yalnızca çalışma odası kullanma ya da toplantı odası kullanma gibi bir müracaatte bulunmanız halunda, karşılıklı görüşme yapılacak, randevu alınacak, bu sistem üzerinden çalışma odası bedeli ya da toplantı odası bedeli gibi bir ücret ödemeniz gerekecektir.