Sanal Ofis İle Kiralayan Kazanıyor

Sanal Ofis İle Kiralayan Kazanıyor

Bildiğiniz ya da tahmin ettiğiniz gibi bir ofis kiralama işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız, bütçenizden, belirli bir miktar parayı, hatta oldukça yüklü bir miktarı ayırmanız gerekecektir. Öncelikli olarak bir dükkan, büro, ofis kiralama hizmetini gerçekleştireceksiniz.

Kendi zevkinize ya da ihtiyaçlarınıza göre bakım, onarım masrafları ile uğraşacaksınız. Mobilya aksamı, elektronik eşya, bilgisayar ve benzeri eşya alımı, personel tutulması, personel maaşının, sigorta priminin ödenmesi gibi masraflar ile karşılaşacaksınız. Elbette dükkan kiralama işlemlerinde kira bedeli, depozito, komisyon gibi masraflarda karşınıza çıkacaktır. Tüm bunların yerine sanal ofis anlayışı ile tanışır iseniz, kazanacaksınız. Sanal ofis kiralayan kazanıyor ifadesi de bu gerçekten hareket ile ortaya çıkarılmıştır.

Sanal Ofis İle Ödenecek Para Sabittir

Ödenecek para sadece yapılan anlaşma çerçevesinde aylık olarak gündeme gelecek olan cüzi bir miktar olacaktır. Yukarıda sayılan ya da unutulan tüm masraflar yansıtılmayacaktır. Sadece ofis kiralama bedeli gündeme getirilecek, bunun akabinde büro hizmetlerinin kusursuz bir şekilde sunulduğu, sunulmaya devam edildiği görülecektir. Sanal ofis ile işlerinizi yürütebilirsiniz. Sanal ifadesinin kullanılması, sanal ofis Ankara şeklinde bir kiralama hizmetinin yapılması, var olmayan bir işletme anlamına gelmeyecektir.

Gerçek bir büro hizmetinde olduğu gibi, sanal ofis ile işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Bir büroda ya da ofiste hangi tip hizmet gerçekleşiyor ise, tamamı hizmet sunucuları tarafından sizlerin karşısına çıkarılmaktadır. Baştan başlayalım ve sizlere konu hakkında örnekler verelim. Gerçek bir adresiniz olacaktır. Sabit bir telefonunuz olacaktır. Bir faks cihazınız olacaktır. Bir elektronik posta adresiniz olacak ve iletişim sağlanacaktır.

Sekretarya olarak tanımlanan bir personel görevlendirilmesi yapılacaktır. Arzu edenler için çalışma odası tahsis işleminin yapıldığı görülecektir. Arzu edenler için toplantı odası tahsis işleminin yapıldığı görülecektir. Resmi kurumlar tarafından, özel sektör tarafından ya da müşterilerimiz tarafından gelen evrakların, gelen elektronik postaların, gelen telefon çağrılarının, gelen faks iletilerinin tamamı alınacaktır. Tarafınıza bilgi verilecektir. Sizin talimatınız ile birlikte, istemeniz durumunda personel tarafından cevap içerikli yazılar yazılacaktır. İstemeniz durumunda siz kendi bulunduğunuz yer ve ortamdan cevap içerikli yazıları kamu kurum kuruluşlarına, özel sektöre bildireceksiniz.

Sanal Ofis Kiralayın Kazanın

İşletme kurmayı planlayanlar için, genç girişimciler ya da yeni girişimciler için kaçırılmaz fırsatlardan bir tanesi, sanal ofis olarak dikkat çekmektedir. Sanal ofis kiralayın giderlerden, masraflardan, sabit fatura giderleri ve personel giderleri gibi maddi kayıplardan kurtulun. Yanlış okumadınız, eğer sanal ofis Ankara şeklinde bir kiralama hizmeti gerçekleştirir iseniz, kira gideri, fatura gideri, personel gideri, SGK primi ödemesi gibi her türlü masraftan kurtulabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece ve sadece görüşme gerçekleştirmek, oldukça küçük miktarlarda aylık bir gider karşılığında ofis hizmetini sanal olarak kiralamak olacaktır. Endişe duymanıza gerek bulunmamaktadır. Sanal ifadesinin geçerli olmasına rağmen, gerçek bir ofisiniz olacaktır. Gerçek büro hizmetleri şirket tarafından görevlendirilen personel aracılığı ile sağlıklı bir şekilde yürütülecektir.