Hazır Ofislerde Toplantı Odası Hizmeti Varmı?

Hazır Ofislerde Toplantı Odası Hizmeti Varmı? 

Elbette ticari faaliyet alanınıza göre, hazır ofis Ankara biçiminde bir kiralama işlemini yaptıktan sonra, toplantı konusu da gündeme gelebilir. Kendi kuracağınız ekipleriniz veya oluşturduğunuz personellerle toplantı yapma ihtiyacını hissedebilirsinizİşletmenizin ticari faaliyet alanına göre müşterileriniz ile toplantı yapma ihtiyacı ortaya çıkabilir. Bu durumda kiralama hizmetini yaptığınız şirketin müşteri hizmetleriyle görüşmeniz yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri temsilcisi toplantı yapmak arzu ettiğiniz gün ve saat hakkında sizlerden bilgi alacaktır.Çalışma odalarının size tahsis edilmesi sağlanacaktır.

Sizin arzu ettiğiniz gün ve saatte toplantı odası, tüm donanım ile beraber sizlere teslim edilecektir.Bu sayede her çeşit görüşmeyi, toplantıyı rahat bir biçimde yapabilirsiniz. Bunu kaç defa yapabilirsiniz? İstediğiniz sayıda bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Peki toplantı odaları için ekstra para ödenecek midir?Çalışma odaları veya toplantı odaları kiralama hizmetinin de yapılması gerekecektir.

Sizin yapacağınız anlaşma sınırında bulunacaktır. Anlaşma içine, çalışma ve toplantı odaları fiyatlarını, sizin planınıza göre dahil edebilirsiniz.Anlaşma metni içerisinden çıkarabilirsiniz. Sadece arzu ettiğiniz gün ve saatte toplantı odalarının veya çalışma odalarının kullanılması ve karşılığında ücretinin ödenmesi biçiminde bir anlaşmayı da gündeme getirmeniz olası olabilir. Toplantı odalarında herhangi bir donanım eksikliği, elektronik eşya eksikliği ve benzeri bir eksiklik bulunmayacaktır. Her türlü ihtiyacın giderildiği görülecektir.

Hazır Ofis Açmak Maliyetli mi?

Maliyet açısından endişe duymanıza gerek bulunmamak ile beraber, hazır ofis açmak maliyetli mi? Sorusu ve her anlamda ofis açmak anlayışına göre bir hayli düşük veya bir hayli minimum seviyelerde bulunur. Tereddüt etmenizi gerektirecek herhangi bir konu yoktur. Önce, oturun, mali hesap yapın, bir işyeri açmaya çalıştığınızda kira bedeli, depozito bedeli, komisyon, elektrik, su, doğal gaz gibi, internet, telefon gibi abonelikler, personel tutulması, personel maaşı, mobilya aksamı, elektronik eşyalar gibi giderleri bir kenara not alın.

Tüm bunların karşılığında bir de hazır ofis hizmetine bakın. İşletme ile görüşüp, fiyat alın. Arada bir hayli yüksek miktarda bir uçurum olduğunu göreceksiniz. Hatta tek bir fatura yerine kiralama bedelinin gündeme gelmesi gibi bir durum da söz konusu olacaktır. Yüksek bir maliyet ile karşılaşmadığınızı göreceksiniz.

Hazır Ofiste Müşteriler Karşılanır mı?

Farklı sistemler, hazır ofis anlayışla karşınıza çıkarılacaktır. Hazır ofiste müşteriler karşılanır mı? Elbette sizin talebiniz doğrultusunda, hazır ofis Ankara biçiminde bir hizmet aldığınızda, gerçek olarak verilecek tebligat adresi üstünde müşteri karşılama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu konu da çalışma odası veya toplantı odası biçimindeki seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Kiralama işlemini yaptığınız müşteri hizmetleriyle görüşeceksiniz.

İşletmenize gelecek müşterilerinizin tarih ve saatini belirterek, randevu talep edeceksiniz. Talep ettiğiniz randevu ile beraber, bahse konu gün ve saatte müşterilerinizi ofisinize davet edebilirsiniz. Kişi sayısına göre, çalışma odasında görüşmeniz veya toplantı odasında görüşmeniz mümkün olacaktır.