Hazır Ofis Kolaylığı

Hazır Ofis Kolaylığı

Ofis teknolojisindeki son gelişmeler.

Hazır ofis türleri, toplantı odaları, çalışma alanları ve ara alanları gibi gerçekten ihtiyacınız olan alanları sağlar. Bu durumda, toplantı veya fotoğraf, video kaydı gibi ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli yerinde hizmetleri size sunar. Fiziksel alanların yanı sıra sanal ofis kullanıcılarına operasyonel destek de sağlar. Bahsettiğimiz operasyon hizmeti önce sekreter tarafından cevaplanır daha sonra sekreter tarafından tarafınıza iletilir.Hazır ofiste olmasanız bile posta ve eşyalarınız teslim alınabilmekte veya mallara teslim edilebilmektedir.

 

Hizmet verilen ofis alanı.

Hazır ofis sistemi çalışanların ofis yeri, ofis mobilyaları ve yazıcı faks makinası gibi kalemlerle hiç uğraşmadan bütün ihtiyaçlarını karşılayan kullanıma hazır iş yeridir diyebiliriz. Hazır ofisler günümüzde iş hayatında bulunanlar için en önemli iki kavram üzerinde yoğunlaşıyor; odaklanma ve zaman. Hazır ofislerde işiniz dışında hiçbir şeyle ilgilenmezsiniz, sizin kafanızı meşgul edecek tek şey işinizdir. Kamara firması bu hazır ofis sistemini sağlarken dinlenmenin de en az çalışmak kadar önemli olduğunu unutmuyor. Sıcak içecekleriniz, espresso makinanız, dinlenme alanlarınız da düşünülmüş. Kamara’nın sunduğu hazır ofisler iş dünyasında yükselmek isteyen tüm çalışanlar için önemli bir seçenek.

Hazır ofis fiziksel ofise ihtiyaç duyan çalışanlar ve şirketler için tasarlanan bir ofis alanıdır. Sanal ofis ise fiziksel ofise ihtiyaç duymayan çalışanlar ve şirketler için oluşturulmuş hizmetlerdir. Hazır ofisler mobilya, fiziksel alan ve sunduğu sürdürebilir hizmetlerden dolayı sanal ofise göre fiyatları konusunda farklılık göstermektedir.

Hazır ofis alanının artıları ve eksileri.

Sanal ofis ve hazır ofis türü sizi fiziki olarak toplantı salonu, çalışma alanı ve dinlenme yerleri gibi ihtiyaç duyacağınız alanları size sağlamaktadır. Bu durumda toplantı veya resim, video kaydı gibi ihtiyaçlarınızda size her türlü alan hizmeti sağlamaktadır. Fiziki alanlar dışında sanal ofis kullanıcılarına operasyonel desteğini de sağlamaktadır. Bahsettiğimiz bu operasyonel hizmet size gelen telefonların önce sekreter tarafından karşılanması ve size aktarılması, posta ve kargolarınızın siz ofiste yokken bile alınır veya kargoya teslimi yapılır.

Türkiyede son 3 yıldır popülerlik kazanmış hazır ofis’i kısaca anlatmak gerekirse; istediğiniz boyutlarda bulunan ve ofisinizde ihtiyacınız olan sekreterya, toplantı odası, yasal adres, çay-kahve, internet,mobilya gibi hizmetlerin size sağlandığı bir ofis konseptidir.